Государственная награда Украины «Медаль за труд и мужество»

Создание дизайна и изготовление Государственной награды Украины «Медаль за труд и мужество»

Медаль (34х34 мм)

Медаль (34х34 мм)

Медаль (34х34 мм)Государственная награда Украины «Медаль за труд и мужество»

ЗАТВЕРДЖЕНО Указом Президента України
від 16 травня 2001 року № 310/2001

ОПИС відзнаки Президента України — медалі «За працю і звитягу»

Відзнака Президента України — медаль «За працю і звитягу» виготовляється зі срібла і має форму кола діаметром 32 мм. На лицьовому боці медалі у центрі — малий Державний Герб України в обрамленні декоративного вінка з колосків пшениці та дубового листя. Поле щита малого Державного Герба України залите синьою емаллю.

На зворотному боці медалі — напис у чотири рядки «За працю і звитягу». Всі зображення і напис рельєфні. Медаль має випуклий бортик.

За допомогою кільця з вушком медаль з’єднується з прямокутною колодкою, обтягнутою стрічкою. Нижня частина колодки декоративна, фігурна. Розмір колодки: довжина — 45 мм, ширина — 28 мм. На зворотному боці колодки — застібка для прикріплення медалі до одягу.

Стрічка медалі «За працю і звитягу» шовкова муарова зі смужками зеленого і малинового кольорів (по 10 мм) та синьою і жовтою смужками (по 2 мм) з боків.

Планка медалі «За працю і звитягу» являє собою прямокутну металеву пластинку, обтягнуту стрічкою. Розмір планки: довжина — 24 мм, ширина — 12 мм.

Голова Адміністрації Президента України /В.Литвин/

Похожие статьи

Блок

Блок