Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проаналізувала умови постачання яєць до Малайзії.


16 листопада 2024 року, 17:53 — "Агро Перспектива" (Київ) — Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів завершила розгляд вимог для імпорту столових яєць та яєчних продуктів з України до Малайзії. Вона також підготувала проекти санітарних сертифікатів для експорту столових яєць і яєчних виробів з України до цієї країни. Додатково, українські виробники м'яса птиці та супутніх продуктів виявили значний інтерес до можливостей експорту в Малайзію.

Наступним кроком є інспектування представниками компетентного органу Малайзії українських підприємств з виробництва м'яса птиці та продуктів з нього, столових яєць і яєчних продуктів, зацікавлених в експорті. Про це обговорив Голова Держпродспоживслужба Сергій Ткачук з колегами Департаменту ветеринарних служб (DVS) Міністерства сільського господарства та харчової промисловості Малайзії під час робочого візиту до Малайзії в складі української делегації на чолі з заступником Міністра економіки України -- Торговим представником України Тарасом Качкою.

"Сьогодні Україна проходить через складні періоди, і експорт вітчизняної продукції виступає як ключовий фактор для росту нашої економіки. Ми висловлюємо щиру подяку Малайзії за можливість розширити горизонти українського експорту, зокрема у сферах птахівництва, яєць та яєчних виробів, а також молока та молочних товарів. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені, і попереду нас чекає важливий етап — аудит," — зазначив Сергій Ткачук.

Окрім того, керівник служби провів зустріч з представниками Halal Development Corporation (RDC). Для здійснення виходу на ринок необхідно провести інспекцію наших виробників за участю халяльних аудиторів. Це є вимогою країни-отримувача, оскільки халяль означає те, що дозволено згідно з ісламським правом, зокрема, продукти харчування, які відповідають мусульманським нормам і заборонам.

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів продовжує активну діяльність по відкриттю нових ринків для українських товарів. Вона працює над усуненням технічних бар'єрів у торгівлі та забезпеченням державних гарантій дотримання вимог партнерських країн, як зазначено у повідомленні служби.

Related posts