Подоляк: Українська стратегія досягнення перемоги не передбачає заморожування конфлікту - Новини bigmir)net


Стратегія перемоги України не включає в себе варіант замороження конфлікту. Таку інформацію озвучив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телеканалу "Настоящее время".

Також зверніть увагу: Загарбники зруйнували Маріупольський драмтеатр і тепер зводять на його місці нову будівлю.

Президент неодноразово підкреслював цю думку, зазначаючи, що це є однозначно домінуюча позиція: немає мови про замороження конфлікту, адже це не приведе до завершення війни, а лише дасть Росії можливість накопичити нові ресурси та продовжити третій етап масових вбивств серед мирного населення в Україні. Тому, звісно, не існує жодних планів щодо поступок у територіях чи замороження конфлікту, - заявив Подоляк.

Він зазначив, що єдина офіційна позиція Києва полягає в тому, що війна повинна закінчитися поразкою Росії.

"Поразку Російської Федерації можна забезпечити певною кількістю зброї як такої. Тобто, грубо кажучи, військовий, дипломатичний, економічний та політичний примус. Плюс Курська операція, яка показує, що справді можна ефективно працювати, в тому числі на території Росії, приносячи туди й масштабуючи там війну", - сказав він.

Згідно з висловлюваннями Подоляка, операція в Курську є невід’ємною складовою стратегії досягнення перемоги Володимира Зеленського.

"По-перше, це матиме значний вплив на соціальні настрої в Росії. По-друге, такі дії суттєво посилять тиск на оточення Путіна і можуть призвести до завершення цієї війни," - зазначив він.

Також зверніть увагу: Зеленський зобов’язав уряд розглянути петицію, що стосується протидії сексуальним домаганням в Збройних Силах України.

Подоляк також підкреслив, що західні партнери мають інтерес у тому, щоб міжнародне право вийшло переможцем. Однак для досягнення цієї мети необхідні або тактичні, або стратегічні невдачі Росії, адже в іншому випадку ситуація лише загостриться.

"Саме неправильний фінал цієї війни призведе до ескалації ситуації не лише у Східній Європі, а й у Європі загалом, і це очевидно для наших західних союзників. Інше питання - бюрократія, швидкість прийняття рішень, готовність дійсно перестати ховатися за цими міфічними "червоними лініями", вірніше міркувати про них, і так далі. Але із цим працює українська дипломатія, президент України інтенсивно говорить про це на різних майданчиках", - додав він.

Нагадаємо, мобілізація чоловіків 18-25 років буде заборонена окремим наказом до прийняття законопроєкту. В Україні вводять тимчасову заборону на мобілізацію чоловіків віком від 18 до 25 років.

Related posts