Путін не зробив публічного привітання Трампу, проте кремлівські еліти надіслали йому вітання "в секретному режимі".


російський диктатор владімір путін, заступник голови Ради безпеки Дмітрій Медведєв та інші представники російських еліт "через знайомих" привітали Дональда Трампа з перемогою на виборах президента США.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що Володимир Путін не має наміру публічно вітати Дональда Трампа з його перемогою. Він зазначив, що Сполучені Штати вважаються "недружньою" державою, яка "береться за війну проти нашої країни".

Пізніше у МЗС рф заявили, що москва працюватиме з новою американською адміністрацією, "жорстко відстоюючи свої національні інтереси та орієнтуючись на досягнення цілей спецоперації".

Інформація. Це повідомляє "Верстка", посилаючись на джерела, пов'язані з Кремлем і парламентом.

Крім путіна та Медведєва, свої таємні привітання Трампу направили голова правління "Сбера" Герман Греф, речник Ради Федерації Валентина Матвієнко та голова Госдуми В'ячеслав Володін.

За інформацією джерела видання, російській владі здається, що з приходом Трампа зростуть шанси Москви в конфлікті з Україною.

"Надії пов'язані насамперед із скороченням допомоги Україні під час "спецоперації". А так Трамп, звичайно, набагато більш договороздатний і кращий для нас, ніж Гарріс", - заявило джерело видання в Госдумі.

Кремль не вважає серйозною пропозицію Трампа завершити війну між Росією та Україною за один день. "Якими ж методами він планує це зробити? Загрожувати Путіну чи Зеленському? Швидке завершення конфлікту можливе лише одним способом - різким припиненням допомоги Україні", - зазначило джерело, близьке до кремлівських кіл, у коментарі для "Верстки".

Трамп не раз заявляв про свою здатність укласти угоди з путіним і Зеленським, обіцяючи завершити війну в Україні "за один день" і "відразу після перемоги на виборах". Проте, всього за кілька днів до голосування він вразив багатьох своїми антиросійськими коментарями. Трамп охарактеризував тих, хто вважає, що він діє в інтересах кремлю, як "хворих", і підкреслив, що саме він "знищив" російсько-німецький газопровід "Північний потік - 2". Як повідомляв Mind, у вересні 2022 року "Північний потік" і "Північний потік - 2" були підірвані та виведені з експлуатації. Можливо, він мав на увазі санкції, накладені на будівництво цього проекту під час його попереднього терміну.

78-річний Дональд Трамп здобув 277 голосів виборців, що перевищує необхідні 270 для того, щоб зайняти пост 47-го президента США. Його опонентка з Демократичної партії, Камала Гарріс, отримала 224 голоси.

Згідно з інформацією Bloomberg, Дональда Трампа підтримали 71,7 мільйона громадян США, тоді як Камалу Гарріс — 66,7 мільйона.

У своєму виступі після завершення голосування Трамп пообіцяв "зупинити війни у світі".

Під час своєї президентської кампанії Трамп не раз стверджував, що, якщо він виграє вибори, зможе вирішити конфлікт в Україні ще до свого офіційного вступу на посаду 20 січня 2025 року, і навіть висловлював впевненість, що це можна зробити "за добу". Однак він не наводив конкретних деталей, як планує досягти цього. Він також підкреслював, що застосує погрози щодо різкого зниження цін на нафту, щоб примусити путіна до переговорів.

Related posts