Фарбувати волосся: на якому з варіантів - брудному чи чистому - це робити? - Hochu.ua
Досліджуємо це складне питання спільно з фахівцями.
Сьогодні ми хочемо обговорити, чи краще фарбувати волосся на чисте чи брудне. Ми звернулися до фахівців і готові поділитися з вами цією корисною інформацією, щоб ваше фарбування приносило задоволення якомога довше.
На сторінці салону AV studio в Інстаграмі його засновниця Ганна ділиться своєю думкою щодо того, чи фарбувати голову на брудне або чисте волосся. А арт-колор студія Woow дає кілька порад щодо підготовки до фарбування.
Ось кілька легких порад, які забезпечать безпечний процес фарбування:
✅ Перед процесом фарбування важливо вимити волосся, якщо:
❌ Не варто мити, якщо:
Чи варто мити волосся перед фарбуванням, якщо воно має сильну жирність? Фарба не зможе ефективно діяти на забрудненому волоссі, і комфорт майстра також важливий! Тому, якщо ваше волосся дуже брудне, обов'язково помийте його перед процедурою фарбування. Це продемонструє вашу повагу до спеціаліста, а процес роботи з вашою шевелюрою стане значно приємнішим.
Інформація про необхідність мити волосся перед фарбуванням вже втратила свою актуальність. Сучасні фарби стали більш щадними та ніжними, більше не викликаючи дискомфорту. Сьогодні у складі фарб обов'язково присутні натуральні олії та окислювачі. Все більше людей обирають безаміакові засоби для фарбування, щоб зберегти здоров'я своїх локонів і уникнути сивини.
У той же час, засоби для фіксації не забезпечують тривалого закріплення барвника, що призводить до його обов'язкового змивання. Бальзам і кондиціонер слід змивати особливо ретельно.
Фарби, що мають стійкі властивості і призначені для використання вдома, зазвичай наносять на сухе волосся. Важливо уважно прочитати інструкції на упаковці та не перевищувати рекомендований час витримки. Інакше це може призвести до негативних наслідків не лише для волосся, але й для шкіри голови.
Особливості нанесення у професійних фарб. Їх набагато частіше наносять на чисте волосся, ніж на брудне. Якщо ви робите фарбування в салоні, ризик порушення технології мінімальний: майстер бере до уваги інструкцію та стан саме вашого волосся, перш ніж вирішити: мочити вам голову чи ні.
Не варто піддаватися стереотипам щодо фарбування волосся: краще прийняти індивідуальне рішення про те, коли мити голову перед процедурою, враховуючи як тип волосся, так і специфіку фарбування (складне чи просте). Якщо виникають сумніви, проконсультуйтеся зі своїм перукарем під час запису на процедуру. Це особливо актуально, якщо ви вже раніше відвідували цього майстра і він знає всі нюанси вашого волосся. Складні техніки фарбування та освітлення краще довірити професійному колористу, аби досягти стабільного, прогнозованого результату та отримати здорові, блискучі локони.
Раніше ми ділилися порадами про те, як позбутися від небажаних рудих відтінків після самостійного фарбування волосся. Якщо у вашому новому кольорі з’явилися руді нотки, ми готові допомогти вам це виправити!