Чи скоро в Україні з'являться миротворці, які ведуть переговори в Європейському Союзі?


Країни Євросоюзу можуть активно підняти питання щодо направлення європейських миротворців в Україну. Як повідомляє інформаційний ресурс "Коментарі", про це інформує авторитетне видання "Politico".

Миротворці. Фото з відкритих джерел

У статті зазначається, що міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс висловив свою точку зору, що дані про підтримку Росії з боку Північної Кореї потребують більш активних дій з боку союзників України.

Керівник Міністерства закордонних справ Литви зазначив, що Європа залишається в стані бездіяльності. Тим не менш, він вірить у можливості союзників України вжити всі необхідні активні заходи для розв'язання конфлікту.

Видання повідомляє, що з лютого 2024 року президент Франції Еммануель Макрон активно виступав за ідею розміщення французьких військових в Україні. Проте, з часом ця ініціатива не отримала підтримки від інших європейських лідерів і поступово втратила актуальність. Зокрема, канцлер Німеччини Олаф Шольц оперативно відкинув цю пропозицію, наголосивши, що "на українській території не буде жодних сухопутних сил або військовослужбовців, направлених європейськими країнами чи НАТО".

За словами анонімного консервативного депутата ЄС, у Європі розглянуть можливість відправлення миротворців до України лише після завершення війни. Європейські політики не бажають допустити ескалації конфлікту.

Західні представники влади підкреслили, що підтвердження даних про відправлення військових з Північної Кореї в Україну стане сигналом до значної ескалації. Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро зазначив, що реалізація такого сценарію "переведе конфлікт у нову фазу".

Західні партнери України висловлюють занепокоєння через інформацію про те, що Північна Корея відправляє тисячі своїх військовослужбовців на підтримку Росії в її збройному протистоянні з Україною. Тим не менш, міністр оборони США Ллойд Остін та генеральний секретар НАТО Марк Рютте не підтвердили факт безпосередньої участі Пхеньяну у цьому конфлікті.

Досліджуйте також на сайті "Коментарі" -- Рютте поділився думкою про те, чи може відправка військових з КНДР призвести до суттєвого загострення конфлікту.

Related posts