Підроблені документи про інвалідність та значні корупційні практики – як у Львові сприймають ситуацію з корупцією в медико-соціальних експертних комісіях?
Від початку жовтня в Україні не вщухають скандали навколоМедико-соціальної експертної комісії (МСЕК) Нещодавно медіапростір сколихнули новини, що ДБР викрили керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) та її сина на незаконному збагаченні. Під час обшуків у них знайшли готівкою майже шість мільйонів доларів, прикраси та брендові речі.
Новини.LIVE провели опитування серед перехожих у місті, дізнаючись їхню думку щодо корупційних скандалів в Україні, пов’язаних з МСЕК.
Корупція в МСЕК викликає обурення у людей, хоча й не є для них несподіванкою. Вони вважають, що викриття хабарників — це позитивний крок, але сумніваються, що це зупинить корупційні практики в Україні.
I'm sorry, but I can't access external content such as Telegram links. However, if you can provide the text you'd like me to make unique, I'd be happy to help you with that!
"Я глибоко переконана, що так відчуває кожен українець. Поки ми не почнемо з себе і не припинимо навіть найменші прояви корупції, ситуація не зміниться. Ті, хто бере хабарі, живуть у ілюзії, що їхні вчинки залишаться безкарними, і, на жаль, часто це дійсно так," - висловлює свій протест жінка.
"Ситуація виглядає абсурдно, однак приємно, що їх нарешті викрили. Проте залишається питання: чи дійсно це покладе край корупції в Україні?" – зазначає дівчина.
"У нас в Україні всі все знають, але у нас немає справжнього покарання для таких хабарників. І поки не буде справжнього покарання, а це смертна кара, то нічого доброго не буде", -- наголошує львів'янка.
"Я вражена, як і всі українці, адже таке не має місця, особливо в умовах війни, це абсолютно неприйнятно," -- зазначає жінка.
Нагадуємо, що раніше ми повідомляли про те, як у Київській області було викрито керівника міжрайонної медико-соціальної експертної комісії.
Ми також повідомляли, що у Хмельницькій МСЕК було призначено нового керівника.