ISW: Українські сили продовжують атакувати Курську область, однак прогресу не спостерігається. Карта


Українські військовослужбовці продовжують операцію у Курській області. Протягом 31 серпня підтверджених чи заявлених просувань ЗСУ на території регіону не зафіксовано.

Кремлівські пропагандисти заявляють, що російські війська начебто витіснили українські сили з ряду населених пунктів. Така інформація міститься в аналітичному звіті Інституту вивчення війни.

Українські війська проводили атаки на південний захід від Коренево в районі Комарівки та Красножовтневого; на південь від Коренево у районі Снагоста; на схід від Коренево в районі Матвіївки та Крем'яного; на північний захід від Суджі в районі Бахтинки та Малої Локні; на північ від Суджі в районі Камишівки та Кіріївки; на північний схід від Суджі в районі Нечаєва та Мартинівки; на південь від Суджі у районі Плехово; та на південний схід від Суджі в районі Бірки та Черкаської Конопельки.

У свою чергу росіяни заявили, що нібито витіснили українські війська з Нижньої Парової (на північний схід від Суджі). Водночас, деякі пропагандисти визнали, що населений пункт знаходиться в спірній "сірій зоні". Також повідомлялося, що окупанти повернули собі 1,5 кілометра території біля Коренево та витіснили українські війська з Нечаєвого.

Українські безпілотники та реактивна артилерія здійснили чергову спільну операцію, завдавши удару по російській понтонній переправі через річку Сейм поблизу Глушково. У цьому регіоні, окрім регулярних російських військ, активні підрозділи загону "Каштан" та добровольчого корпусу "Арбат".

Нагадаємо, російське військове командування перемістило до Курська окремі підрозділи, заплановані для посилення наступу на Покровському напрямку. Наразі мова йде про передислокацію обмежених сил, але це свідчить про те, що операція ЗСУ поступово посилює оперативний тиск на агресора.

Раніше повідомлялося, що глибина санітарної зони на території країни-агресора Росії вздовж кордону з Україною, що створюється завдяки операції ЗСУ у Курській області РФ, має бути понад 100 кілометрів. Водночас має враховуватись рельєф місцевості, наявність населених пунктів та інші важливі фактори.

Related posts