Троє міністрів подали у відставку: що чекає їх у майбутньому
Верховна Рада ще повинна розглянути їхні звернення.
У вівторок, 3 вересня, три українські міністри подали заяви про відставку. Окрім того, голова Фонду державного майна також оголосив про своє рішення залишити посаду.
Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. За його словами, до парламенту надійшли заяви про відставку від:
Також заява про звільнення надійшла від голови Фонду державного майна України Віталія Коваля. Стефанчук наголосив, що всі заяви будуть розглянуті на одному з найближчих пленарних засідань.
Народний депутат Ярослав Железняк висловив думку, що Дениса Малюську просто звільнять з посади. За його словами, після цього Міністерство юстиції очолить віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.
За словами Железняка, новим керівником Мінекології може стати Світлана Гринчук, яка раніше працювала на посаді заступника міністра енергетики.
Нардеп також наголосив, що Камишін піде на підвищення. Проте Железняк не знає, що далі буде з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості.
"Зі слів нардепа, за Ковалем неодноразово спостерігали щодо можливих призначень у Мінагрополітики та Мінпромполітики. Однак він усе ж таки схиляється до Мінагро."
Камишін підтвердив, що подав заяву про звільнення з посади міністра. Він також розповів, де збирається продовжити свою кар'єру.
"Готуюсь до закритого звіту перед комітетами з питань економіки та оборони, а також до відкритого виступу у Верховній Раді. Продовжуватиму працювати в оборонній сфері, але на новій посаді", -- зауважив Камишін.
Раніше "Телеграф" повідомляв, що в офісі президента розглядають нового кандидата на посаду міністра інфраструктури. За інформацією наших джерел, на цю роль претендує голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.
За інформацією медіа, можливі кадрові зміни знову наближаються до Офісу президента. У найближчі дні ймовірно буде звільнено заступника голови ОП Ростислава Шурму.