"Одеське експериментальне підприємство з виготовлення протезів та ортопедичних засобів продали на аукціоні: хто стане новим власником" -- Delo.ua


Про це йдеться на Рrozorro.Продажі.

Початкова вартість лота була встановлена на рівні 46,4 млн грн. Перемогу в аукціоні здобуло ТОВ "Альфа Біонік", яке придбало актив за 53,5 млн грн. Ця сума перевищила пропозицію єдиного суперника, ТОВ "Сіті-трейд-Дніпро", на 500 тисяч гривень.

Відповідно до умов угоди, покупець зобов'язується підтримувати основний напрямок діяльності компанії протягом наступних 10 років, уникати звільнень працівників та погасити всі боргові зобов'язання підприємства протягом півроку.

Згідно з документами, середньооблікова чисельність працівників станом на кінець червня 2024 року становила 75 осіб, а основним видом діяльності об'єкту є виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів. Щодо обсягу реалізації продукції, то за період з 2021 року по перше півріччя 2024 року виробництво отримало 86 434 грн прибутку.

ЄМК включає в себе 32 об'єкти нерухомості та інфраструктури. Крім того, на обліку підприємства перебувають 7 одиниць транспортних засобів і 628 одиниць рухомого майна. Загальна площа трьох земельних ділянок, на яких розташований комплекс, становить 1,2530 гектари.

На сайті протезного заводу вказано, що підприємство має 77-річний досвід роботи та з асортиментом продукції, що нараховує більше 100 найменувань виробів власного виробництва. Йдеться не лише про комплектуючі та матеріали для індивідуального протезування, але і широкий вибір ортезів, бандажів, ортопедичного взуття, а також різні матеріали для виробництва ортопедичних виробів, текстиль тощо.

Згідно з даними ФДМУ, частина нерухомого майна підприємства площею 65,6 м² передано в оренду. Також на балансі ДП розташовані об'єкти що не підлягають приватизації, а саме майно Херсонської протезно-ортопедичної дільниці загальною кількістю 164 одиниці (обладнання, меблі, інвентар тощо).

Згідно з інформацією від УouСontrol, переможцем аукціону стало ТОВ "Альфа Біонік" (ЄДРПОУ 43680368), яке зареєстроване у місті Миколаїв за адресою проспект Центральний, 122/11. Основний напрямок діяльності цієї компанії полягає у виробництві медичних та стоматологічних інструментів і матеріалів.

Крім того, підприємство займається роздрібною торгівлею медичними та ортопедичними товарами, наданням послуг з оренди машин, устаткування та нерухомості, а також здійснює інші види роздрібної та оптової торгівлі, зокрема фармацевтичними товарами

Нагадуємо, що в вересні Фонд державного майна вдало реалізував єдиний майновий комплекс Полтавського експериментального протезно-ортопедичного заводу за суму 50,42 мільйона гривень.

У липні Фонд державного майна України представив перелік найбільш вартісних лотів, реалізованих у першій половині 2024 року. Найвищу ціну отримало "Київське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство", за яке боролися 14 претендентів. Початкова вартість цього активу збільшилася в 5,3 рази, досягнувши 165 мільйонів гривень.

10 вересня пройшов аукціон, де пропонувалося до продажу Полтавське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Стартова ціна лота була встановлена на рівні 18,45 мільйона гривень, але в ході аукціону вона зросла до понад 50 мільйонів гривень.

У жовтні 2023 року Фонд держмайна продав першого державного виробника протезів - Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство за 32 млн грн (без ПДВ). Його придбанням цікавилося Товариство Червоного Хреста України, але приватна компанія запропонувала вищу ціну. Під час аукціону вартість активу зросла на 29,4% - з 24,7 млн грн до 32 млн грн.

А от "Дніпропетровське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство", який є потенційно найдорожчим протезним заводом в Україні, продати з першої спроби не вдалося. В результаті Фонд держмайна знизив ціну вдвічі: з 114,87 мільйонів гривень до 57,4 мільйонів гривень без ПДВ.

Related posts